RP73D2A590RBTG
MFR.Part #
RP73D2A590RBTG
JLCPCB Part #
C4281456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS