RP73D2A499KBTG
MFR.Part #
RP73D2A499KBTG
JLCPCB Part #
C4199825
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS