RP73D2A422RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A422RBTDF
JLCPCB Part #
C1717938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS