RP73D2A3K83BTG
MFR.Part #
RP73D2A3K83BTG
JLCPCB Part #
C4336638
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS