RP73D2A3K74BTDF
MFR.Part #
RP73D2A3K74BTDF
JLCPCB Part #
C1717917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS