RP73D2A3K4BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A3K4BTG
JLCPCB Part #
C4045549
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS