RP73D2A3K24BTG
MFR.Part #
RP73D2A3K24BTG
JLCPCB Part #
C4068236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS