RP73D2A3K16BTG
MFR.Part #
RP73D2A3K16BTG
JLCPCB Part #
C4107373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS