RP73D2A3K09BTDF
MFR.Part #
RP73D2A3K09BTDF
JLCPCB Part #
C4339783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS