RP73D2A38R3BTG
MFR.Part #
RP73D2A38R3BTG
JLCPCB Part #
C4213056
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS