RP73D2A2K32BTG
MFR.Part #
RP73D2A2K32BTG
JLCPCB Part #
C4102147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS