RP73D2A20KBTG
MFR.Part #
RP73D2A20KBTG
JLCPCB Part #
C4104374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS