RP73D2A1K69BTG
MFR.Part #
RP73D2A1K69BTG
JLCPCB Part #
C4065379
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS