RP73D2A1K21BTG
MFR.Part #
RP73D2A1K21BTG
JLCPCB Part #
C4335441
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS