RP73D2A18K7BTG
MFR.Part #
RP73D2A18K7BTG
JLCPCB Part #
C4343494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS