RP73D2A182RBTG
MFR.Part #
RP73D2A182RBTG
JLCPCB Part #
C4183736
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS