RP73D2A127RBTG
MFR.Part #
RP73D2A127RBTG
JLCPCB Part #
C3962597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS