RP73D2A121RBTG
MFR.Part #
RP73D2A121RBTG
JLCPCB Part #
C3938395
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS