RP73D2A11R3BTG
MFR.Part #
RP73D2A11R3BTG
JLCPCB Part #
C4106140
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS