RP73D2A115RBTG
MFR.Part #
RP73D2A115RBTG
JLCPCB Part #
C3987583
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS