RP73D2A110KBTG
MFR.Part #
RP73D2A110KBTG
JLCPCB Part #
C4107659
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS