RP73D2A10R2BTG
MFR.Part #
RP73D2A10R2BTG
JLCPCB Part #
C4347228
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS