RP73D2A10K7BTG
MFR.Part #
RP73D2A10K7BTG
JLCPCB Part #
C4062312
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS