RP73D2A10K2BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2A10K2BTG
JLCPCB Part #
C1356632
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS