RP73D1J392RDTD
MFR.Part #
RP73D1J392RDTD
JLCPCB Part #
C1356840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS