RP73D1J1K27BTG
MFR.Part #
RP73D1J1K27BTG
JLCPCB Part #
C4138235
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS