RN73C2A976RBTG
MFR.Part #
RN73C2A976RBTG
JLCPCB Part #
C3998793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS