RN73C2A5R62BTG
MFR.Part #
RN73C2A5R62BTG
JLCPCB Part #
C4143000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS