RN73C2A46K4BTG
MFR.Part #
RN73C2A46K4BTG
JLCPCB Part #
C4123297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS