RN73C1J8K06BTG
MFR.Part #
RN73C1J8K06BTG
JLCPCB Part #
C3918575
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS