RN73C1J750RBTG
MFR.Part #
RN73C1J750RBTG
JLCPCB Part #
C3999896
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS