RN73C1J750RBTD
MFR.Part #
RN73C1J750RBTD
JLCPCB Part #
C1715353
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS