RN73C1J6K81BTD
MFR.Part #
RN73C1J6K81BTD
JLCPCB Part #
C1715597
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS