RN73C1J49R9BTG
MFR.Part #
RN73C1J49R9BTG
JLCPCB Part #
C4235857
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS