RN73C1J3K65BTG
MFR.Part #
RN73C1J3K65BTG
JLCPCB Part #
C4195335
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS