RN73C1J3K24BTG
MFR.Part #
RN73C1J3K24BTG
JLCPCB Part #
C4184157
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS