RN73C1J365RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J365RBTDF
JLCPCB Part #
C1730474
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS