RN73C1J1K96BTG
MFR.Part #
RN73C1J1K96BTG
JLCPCB Part #
C4098846
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS