RN73C1J1K96BTD
MFR.Part #
RN73C1J1K96BTD
JLCPCB Part #
C3970397
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS