RN73C1J1K78BTD
MFR.Part #
RN73C1J1K78BTD
JLCPCB Part #
C1715015
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS