RN73C1J1K62BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J1K62BTD
JLCPCB Part #
C1714939
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS