RN73C1J1K24BTG
MFR.Part #
RN73C1J1K24BTG
JLCPCB Part #
C3990870
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS