RN73C1J1K18BTD
MFR.Part #
RN73C1J1K18BTD
JLCPCB Part #
C4060279
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS