RN73C1J1K05BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J1K05BTG
JLCPCB Part #
C4086553
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS