RN73C1J19R6BTG
MFR.Part #
RN73C1J19R6BTG
JLCPCB Part #
C3966702
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS