RN73C1J133RBTG
MFR.Part #
RN73C1J133RBTG
JLCPCB Part #
C4196938
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS