RN73C1J133RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J133RBTDF
JLCPCB Part #
C4117184
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS