RN73C1J11K3BTG
MFR.Part #
RN73C1J11K3BTG
JLCPCB Part #
C4318481
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS