RN73C1J118RBTG
MFR.Part #
RN73C1J118RBTG
JLCPCB Part #
C4166357
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS