RN73C1J113RBTG
MFR.Part #
RN73C1J113RBTG
JLCPCB Part #
C4002773
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS